Хірургічне відділення Галицької центральної районної лікарні

Завідуючий відділенням: Кулинич Олег Володимирович
Кількість ліжок: 40
Опис відділення: 
Історична довідка: 

В 1939 році створена Галицька лікарня, через війну була тимчасово закрита,  робота її відновленеа в 1944 році.  Перший головний лікар і хірург, Заслужений лікар УРСР Шекета Михайло Андрійович, впровадив операції на черевній порожнині, працював до 1952 року.
 
Його син,  Шекета Мирослав Михайлович- завідуючий відділення з 1961 року, вперше провів реплантацію руки після травматичного відриву. З 1968 року працював заступником головного лікаря інституту кардіохірургії  в Києві під керівництвом М. Амосова.
З 1961 року  по 1991 рік  Головний лікар, Заслужений лікар  УРСР Чемеринський Володимир Дмитрович, хірург вищої категорії, впровадив органозберігаючі операції на шлунку і 12 палій кишці, операції на жовчевих шляхах, операції при злоякісних пухлинах черевної порожнини.
Шабат Іван Петрович- хірург вищої категорії, працював в Галичі з 1964 по 1967 роки, впровадив операції на судинах, в дальнішому завідував відділом судинної хірургії ОКЛ.
Манюх Володимир Дмитрович- хірург вищої категорії, заступник головного лікаря, вперше провів відкриту папілосфінктеротомію.
Бучковський Володимир Михайлович- районний анестезіолог з 1968р., вищої категорії, впровадив ендотрахеальний наркоз в лікарні, працював заступником головного лікаря, а з 1992 по 1999р. головний лікар Галицької рай. лікарні.

Контактні дані: 

Колектив

Золотанишин Василь Іванович
Карас Іван Іванович
Кафтан Володимир Васильович